Mišljenja o radu

Svaka osoba dolazi sa svojom pričom i svojim izazovima. Ono što ih povezuje je hrabrost da naprave prvi korak.

“Kada se nađemo pred izazovom i preplave nas emocije, podrška je najvrijedniji alat koji možemo dobiti. Andreja je zaista vrhunska u tome, vrlo iskreno i s velikim interesom pristupa osobi i pažljivo vodeći sesiju usmjerava prema pronalasku srži problema i načinu rješavanja. S Andrejom je svaki izazov koji sam imala postao lakši i jednostavniji.”

Petra N., poduzetnica

“Ova žena me stvarno uvijek zna vratiti na pravi put – MENE MENI. Ako tražite coacha s velikom razinom empatije i razumijevanja, pregršt biznis i poduzetničkog iskustva, osobu koja će vas saslušati, ali znati prekinuti kada zaglibite – Andreja just might be the one. Postoji razlog zašto je na svakoj mojoj konferenciji baš ona u ulozi predavača kada govorimo o burnoutu u biznisu. Ako još niste, čekirajte njene usluge!”

Izabela L., poduzetnica

“S Andrejom je ugodno raditi jer kvalitetno i svrsishodno upotrijebi svaku minutu coaching susreta. Postavlja mnoga pitanja koja definitivno vode izvan zone komfora i ukazuje da se i na drugačije načine / iz neke druge pozicije mogu sagledati aspekti koji nas “muče”. Hvala.”

Marija, poduzetnica

“S Andrejom je gušt raditi! Veselim se svakoj novoj sesiji jer mi otkrije nešto novo i potrebno. Baš svaki put napravimo neki korak naprijed prema cilju koji smo zadali. Zajedno dogovaramo na čemu radimo i formiramo plan rada. Andreja mi je bila i biznis mentorica i sada coach. Velika je razlika u ta dva pristupa, ali Andreja je svaki put dala sve od sebe da mi pomogne ili savjetom ili postavljanjem pravih pitanja.”

Izabela, poduzetnica

“Andreja ima ogromno vlastito iskustvo i znanje, već prvi susret je dokazao da je odabir nje za mentoricu bio pun pogodak. Veselim se sljedećima, postavljanju novih ciljeva i hrabrom donošenju pravih odluka, uz njezino vođenje!”

Ana P., menadžerica

“Ova edukacija mi je zaista pomogla u osvještavanju straha od vožnje, budući da sam trenutno u fazi polaganja vozačkog ispita. Najviše od svega ona vježbica gdje smo morali vizualizirati i zamisliti dva scenarija. Ja sam zamislila da me strah obuzima do kraja i da se ga nikad neću osloboditi i nikad neću uživati u vožnji. Druga vizualizacija je išla u smjeru oslobađanja od tog konkretnog straha. I mogu ti reći da mi je jako pomoglo. Puno sam opuštenija na satima vožnje, a samim time i puno svjesnija svega jer me ne obuzima strah. Toliko. 😛

Također, jako su mi pomogle konstatacije da su granice tu zapravo da pomognu nama, one su tu za nas, a ne za druge. Totalno drugačija perspektiva mi se otvorila. 🙂

Hvala ti puno na zaista divnom i korisnom predavanju, čitamo se još svakako. Svako dobro u daljnjem radu! :-)”

“Zaista mogu reći da mi je iskustvo coachinga s tobom bilo izuzetno vrijedno. Već od prvog susreta osjetila sam da me čuješ, a kroz pitanja otvorili su mi se uvidi koji su mi promijenili pogled na vlastitu situaciju. U početku sam mislila da prolazim kroz burnout. Uz tvoju podršku, shvatila sam da pravi izazov nije iscrpljenost već to što ne živim u skladu sa sobom, što ne radim ono što me istinski ispunjava i što sam, nesvjesno, preuzela odgovornosti i zadatke koji uopće nisu moji. Ta unutarnja “težina” bila je zapravo jasan znak da sam se udaljila od svojih vrijednosti i potreba. Hvala ti što si mi pomogla da to jasno prepoznam, ali i da se ponovno povežem sa sobom i s onim što mi je važno, što me pokreće i gdje trebam postaviti jasne granice.”

Ivana

“Mogu ti reći da mi se program baš sviđa, lekcije su kratke, sažete i jezgrovite. Prošla sam sve module, sada ću ih opet proći zajedno s PDF knjigom. Bilo bi super da proširiš ovaj program pa da je i 10x veća cijena ja bih se pridružila, toliko rečenica sam čula koje baš mene opisuju i situacije u kojima se nađem.”